KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

HAKKIMIZDA

Firmamız 1995 yılında “UZMAN ELEKTRİK İNŞ. İTH. Ve İHR. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. “ adı altında kurulmuştur. Genç, dinamik kadrosu ve profesyonel yönetimi ile kısa zamanda Elektrik Hizmet Sektörü içinde yerini alan firmamız müşterimizin beklentileri doğrultusunda kaliteli ve uygun çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

FELSEFE VE VİZYONUMUZ;
Elektrik  ve  Elektronik konularında en doğru çözümü sunabilmek kalitemizden, dürüst ve ilkeli çalışma sistemimizden başta müşterilerimiz olma üzere tedarikçilerimiz,  rakiplerimiz tüm kişi ve kuruluşlarla dürüst saygılı ilişkiler kurup onlarla başarımızı ve gücümüzü paylaşarak, ikili ilişkilerde dürüstlüğümüzden ödün vermeden kaliteli şekilde teknolojinin olanaklarını kullanarak çağın gerisinde kalmadan “ELEKTRİK TAAHHÜT VE HİZMET SEKTÖRÜNDE”  piyasanın lider firması olmak ve bu konumunu korumak.  ŞİRKETİMİZİN GENEL FELSEFE VE VİZYONUDUR.

İLKE VE HEDEFİMİZ;
Ufkundaki dünya firması olma hedefine en ileri teknolojiyi kullanarak, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yaptığı işlerde yüklendiği misyonu yerine getiren kaliteli hizmet sunmak, ileriyi  düşünmek, girişimci olmak, yeni fikirlere, yeni gelişen sistemlere, yeni çağdaş yapılanmalara açık olmak sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip etmek teknik bilgi ve yönetimsel becerileri geliştirmeyi ilke edinmek.

İŞLETME VE BAKIM

UZMAN ELEKTRİK’İN işletme ve bakım bölümü Türkiye’nin her yerinde hizmete hazır konusunda yetişmiş ve UZMAN kadrosuyla bilgisayar destekli bakım programlarıyla teknolojik tesislerin 7/24 gün/saat işletme ve bakımlarını yaparak kesintisiz ve sorunsuz hizmet aksaması olmadan devrede kalmasını sağlar.
İşletme ve Bakımı Yapılan Sistemler

ELEKTİRİK VE MEKANİK SİSTEMLER
OG/AG trafo ve pano-UPS-Jeneratör-Aydınlatma-Scada sistem CCTV-ACCES-Xray sistem – Yangın algılama-Merkezi anons, saat-Soğutma-Isıtma grupları- Intercom-Klima Santralleri-Pompalar Özel iklimlendirme cihazları.

GÜÇLÜ UZMAN EKİPMAN 
UZMAN, ana iş kolu olan taahhüt sektöründe ileri teknoloji ve hassas işçilik anlayışına uygun olarak test ve devreye alma için gerekli tüm ölçüm cihazlarına ve teknik donanıma sahiptir. Teknolojide ki gelişmeler günü gününe izlenir cihazlar sürekli olarak yenilenir ve güncellenir. Kalite Yönetim Sistemi uyarınca, gereken sürelerde izlenebilirliğini ulusal ve uluslar arası standartlarda belgeleyebilen laboratuarlarda kalibrasyonlar sağlanır. UZMAN ELEKTRİK’İN makine parkı, çok sayıda projeyi eşzamanlı yürütebilen güçtedir. Bu doğrultuda, şantiye mobilizasyonları da tam donanımlı olarak gerçekleştirilir.

KALİTEYE BAĞIMLIYIZ
Müşterilerimizin beklentileri bizim için belirleyicidir. Bu ilkelerden hareketle, sınırsız müşteri memnuniyetine ulaşmayı amaçlarız. UZMAN’ lığımız, müşterilerimizin isteklerine doğru ve katılımcı yönlendirmeler olarak yansır. Müşterilerimizle ilişkilerimiz, projelerin her aşamasında güvene dayalıdır. Geliştirdiğimiz ve önerdiğimiz net çözümlere, müşterilerimizle her zaman aynı saflarda yer aldığımızı temin eden güven duygusunu sürekli canlı tutarız. Proje ortaklıklarımızı sadece iş dönemiyle sınırlı görmeyiz. Projelerin tamamlanmasında sonrada müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya hazır olduğumuzu göstermeye önem ve öncelik veririz. Çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimiz ve iş yaptığımız tüm paydaşlarımız için dürüstlük, açıklık, hakkaniyet, bağlılık, başkalarına saygı, gelişme arzusu, içinde yaşadığımız topluma katkı ve çalışkanlık gibi insani değerleri yüceltmek için çalışırız. İşimizin doğası gereği bizi çevreleyen malzeme, donanım ve karmaşık teknolojilerle iç içe bir ortamda varlık nedenimiz, ‘sadece ve önce insan’ dediğimiz sürece çalışmalarımıza anlam katar.

Yenilikçi ve İyileştirme İnancımız 
Sürekli iyileştirme ve hizmetlerini güncelleştirme UZMAN ELEKTRİK’in temel iş politikasıdır. Bu nedenle kalite yönetim ve sistemimiz de çalışanların azami katkısı ile sürekli iyileştirme anlayışına dayalıdır. Tüm çalışanlarımız sürekli iyileştirme ilkesine içten bağlılık gösteririler.  Belirlenen hedeflere ulaşırken, müşteri memnuniyetinin sınırlarını genişletme anlayışı içinde hareket ederler.

Kalite Hizmette İnsan Önceliğimiz
Kaliteli hizmet sunmanın ve müşteri memnuniyetini kalıcı kılmanın eğitimden geçtiğine inancımız tamdır. UZMAN ELEKTRİKçalışanları sık ve düzenli eğitim programları ile yönetim modellerinin, iş süreçlerinin ve çağdaş teknolojilerinin bilgisiyle donanırlar. İnsana verdiğimiz önem, çalışma ve üretim süreçlerinin her aşamasında kendini gösterir. Tüm çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenli iş koşullarında çalışmalarını sağlamak temel önceliklerimizden biridir. Yaptığımız işin ve mühendisliğin özünde olduğu gibi, takım çalışması ve ekip ruhu başarıya, müşteri memnuniyetine ve liderliğe giden yolun her aşamasında iz bırakır. Tüm çalışmalarımız da sağlam bir kurumsal yapının üyeleri olduklarını bilirler.

UZMAN ELEKTRİK UZMAN KADROSU 
Üstlendiğimiz bütün projelerin kalite güvencesini, insan öğesi, yani eğitimli ve deneyimli teknik zamanlar temin eder. Sahadaki ekiplerimiz, değişen koşullara göre hızlı kara alabilme ve uygulama yetenekleriyle öne çıkarlar. UZMAN ELEKTRİK’in rakipleriyle arasındaki belirgin farklardan biri de yetişmiş kadrosudur.
Teknik ve mühendislik takımlarımızın gücü, taahhütlerimizin, iş süreçlerinin hızına hız, kalitesine kalite katar. Müşterilerimiz, zamanında ve güvenle tamamlanacağını bildikleri projelerini, Alanlarında UZMAN teknik-yönetici kadromuza emanet ederler. Ayrıca, genel merkezimizde ‘Proje Koordinatörlüğü’ sistemi ile şirketle iletişim ve karar süreçleri sağlıklı ve hızlı işler.